
Роберто Манчини изрази своето недоволство след края на срещата на „Гудисън Парк", която неговият Манчестър Сити загуби с 1:2 от Евертън, въпреки че контролираше събитията на терена през първото полувреме. Яя Туре откри резултата в полза на „гражданите", но след почивката домакините осъществиха пълен обрат.
Италианският специалист съжаляваше за пропуснатите възможности да бъде натрупан по-сериозен аванс през първата част от двубоя.
„Невъзможно бе да загубим днешния мач, при положение, че контролирахме събитията през първото полувреме. Имахме прекалено много шансове за гол, които пропуснахме. Ако бяхме постигнали победата, вече можеше да се концентрираме върху финала за ФА Къп."
Поражението не позволи на „гражданите" да увеличат аванса си в класирането пред Тотнъм и Ливърпул на четвъртото място - Сити има 62 точки, а основните им конкуренти - съответно 56 и 55 пункта.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ