Манчини пуска Тевес като титуляр в събота за сметка на Балотели

Карлос Тевес и Венсан Компани ще започнат като титуляри във важния мач на Манчестър Сити срещу Съндърланд тази събота, твърди Goal.com.

Тевес взе участие в мач на резервния тим на Сити снощи се разписа за победата с 6:1 над Моркамб. Смята се, че аржентинецът вече е в достатъчно добра форма да започва в мачовете от първата минута, след като влезе като резерва в последните два мача на пърия отбор на гражданите.

Нападателят се завърна в игра по-рано този месец след отсъствие от шест месеца заради скандала между него и мениджъра Роберто Манчини, като Тевес е успял да впечатли шаба на Сит ислед завръщането си в Манчестър.

В титулярния сътав той накй-вероятно ще замени Марио Балотели, който е успял да ядоса Манчини с нахлуването си на пресконференцията на Интер във вторник. На Балотели е било казано да не привлича много внимание по врене на дадената му почивка и вчера вбесеният треньор му е казал да тренира самостоятелно.

В домакинството си срещу Съндърланд, Сити ще бъдат подсилени и от завръщането на капитана Компани след три седмици отсъствие заради травма на прасеца.

Тимът на Манчини се намира на второ място в класирането на Премиършип, на три точки зад градския съперник Манчестър Юнайтед.