
В последните дни се появи слух, че бившият наставник на Интер Роберто Манчини може да замени Марк Хюз начело на Манчестър Сити. Италианският специалист остана без работа в края на миналия сезон, когато на негово място беше назначен Жозе Моуриньо. Манчини никога не е крил амбицията си, че иска да работи в английската Висша лига.
"Ако от Манчестър Сити му се обадят, Роберто със сигурност ще преговаря с тях. Все пак те са един от най-амбициозните клубове в английската Висша лига. Дали има определена среща между собствениците на Сити и клиента ми е информация, която нито мога да отхвърля, нито мога да потвърдя.
Това, което мога да кажа със сигурност е, че той винаги е искал да работи в английската Висша лига и в момента дори ходи на уроци по английски", каза агентът на Манчини.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ