
снимка:
ройтерс
Роберто Манчини готви поредната чистка в Манчестър Сити.
Мениджърът на "гражданите" желае да продаде през зимния трансферен прозорец цели 6 футболиста, като общото между тях е, че всичките са привлечени в отбора от бившия мениджър на Сити Марк Хюз.
Хюз, който в момента ръководи Фулъм, похарчи 120 милиона паунда за нови играчи през 2009 година, но след това бе отстранен от тима на Манчестър Сити.
Според Mirror Манчини иска да се раздели с Лескът, Бридж, Гивън, Адебайор, Райт-Филипс и Роке Санта Крус, а интересен факт е, че Марк Хюз закупи посочените футболисти за общата сума от 92 милиона паунда.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ