Манчини готви здрава чистка в Сити

галерия:

снимка: ройтерс

Роберто Манчини готви поредната чистка в Манчестър Сити.

 

Мениджърът на "гражданите" желае да продаде през зимния трансферен прозорец  цели 6 футболиста, като общото между тях е, че всичките са привлечени в отбора от бившия мениджър на Сити Марк Хюз.

 

Хюз, който в момента ръководи Фулъм, похарчи 120 милиона паунда за нови играчи през 2009 година, но след това бе отстранен от тима на Манчестър Сити.

 

Според Mirror Манчини иска да се раздели с Лескът, Бридж, Гивън, Адебайор, Райт-Филипс и Роке Санта Крус, а интересен факт е, че Марк Хюз закупи посочените футболисти за общата сума от 92 милиона паунда.