
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Роберто Манчини бе изключително щастлив след равенството 1:1 срещу Ювентус, в мач последен мач от Група А на Лига Европа. С този резултат „гражданите" заеха първо място в групата. Втори остана отборът на Лех Познан.
„Много съм щастлив, защото ние искахме да завършим на първо място в групата и го постигнахме," заяви Манчини.
„Ювентус имат добър отбор, но ние започнахме мача по невероятен начин и все пак постигнахме желания резултат," сподели още той.
„Нашите играчи показаха добра психика и класа. Надявам се да продължим по същия начин. Мисля, че равенството беше най-малкото, което заслужавахме в срещата," завърши той.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ