
Английският гранд Манчестър Юнайтед ще повтори традицията от миналата година, като отново ще премери сили със сборен отбор на американската Мейджър Лийг Сокър това лято. През 2010 "червените дяволи" надделяха с 5:2 над звездите на MLS, а двубоят бе белязан от дебюта на младия мексиканец Хавиер Ернандес.
Това лято упражнението ще бъде повторено, като е напълно възможно в състава на звездите да попаднат имена като Дейвид Бекъм и Тиери Анри, защитаващи цветовете на съответно Лос Анджелис Галакс и Ню Йорк Ред Булс. През 2010 Бекъм не успя да излезе срещу своя роден клуб, тъй като все още се възстановяваше от травмата в ахилеса, която и не му позволи да участва на Мондиал 2010 в ЮАР.
Детайлите около предстоящия мач все още се уточняват, като не е потвърдена и лятната програма на Манчестър Юнайтед като цяло. Очаква се повече подробности да бъдат разкрити утре, когато сър Алекс Фъргюсън ще присъства на пресконференция в Ню Йорк.
Очаква се Манчестър Юнайтед да играе и приятелска среща със Сиатъл по време на турнето си в САЩ, като вече е договорен спаринг с испанския гранд Барселона във Вашингтон. Юнайтед получи предложения и за турне в арабския свят, но на "Олд Трафорд" предпочетоха отново да заложат на Съединените щати в своята подготовка.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ