Манчестър Юнайтед с две нови попълнения

снимка: БГНЕС

Отборът на Манчестър Юнайтед привлече първите си нови попълнения за зимния трансферен прозорец. Англичаните подписаха със сърбите Зоран Тошич и Адем Ляич. И двамата идват от Партизан (Белград).

 

Юнайтед обявиха за трансферите още преди няколко месеца, когато се разбраха за личните условия на играчите. Появиха се информации, че до сделка няма да се стигне, но в крайна сметка Тошич ще може да се присъедини още следващата седмица, докато Ляич ще изкара сезона в белградския си отбор.

 

Според сръбската преса, Манчестър Юнайтед ще плати около 17 милиона паунда за дуото, въпреки че "червените дяволи" все още не коментират сумата по трансферите.