Манчестър Юнайтед привлече Ричи Де Лает

снимка: stoke.no

Ръководството на английския гранд Манчестър Юнайтед направи своята трета покупка през зимния трансферен прозорец. Днес стана ясно, че футболистът на Стоук Сити Ричи Де Лает ще подсили състава на „червените дяволи" през следващите три сезона.

 

Белгийският защитник на „грънчарите" няма записан мач за своите през този сезон, тъй като бе даден под наем на отбора от долните дивизии на Англия Рексъм в началото на шампионата. Преди да премине в състава на Стоук през лятото на 2007г., Де Лает бе играч на белгийския тим Антверпен.