Манчестър Юнайтед привлече бразилски близнаци

снимка: touristr.com

Европейският клубен шампион Манчестър Юнайтед привлече първите си две нови попълнения за предстоящия сезон. Това са бразилците братя - близнаци Фабио и Рафаел да Силва.

 

Още миналото лято „червените дяволи" искаха да подпишат с братята, но тогава правилото на ФИФА, че не може да бъде подписан професионален договор докато даден играч е малолетен, спря близнаците да пристигнат на "Олд Трафорд".

 

Двамата бразилци играят на постовете десен и ляв бранител, като през миналата година играха за Флуминензе. Тази сряда обаче те станаха пълнолетни, което автоматически им позволи да подпишат професионален договор с Манчестър Юнайтед. /БГНЕС