
Английският Манчестър Сити иска да надцака италианския гранд Милан, като даде 40 милиона евро за подписа на бразилската звезда на Барселона Роналдиньо.
Човекът отговарящ за сделката между Милан и Барселона Енцо Брондзети споделя, че е притеснен относно предложението на Манчестър Сити, въпреки че между "росонерите" и Роналдиньо има предварителна уговорка.
"Притеснен съм от вниманието на Манчестър Сити към Роналдиньо. Англичаните са готови да предложат на Барселона 40 милиона евро. Играчът обаче иска да играе единствено в Милан. Разговарях с него по време на състезанието от Формула 1 за Гран при на Испания. Милан има договорка с играча, но трябва да се разбере с каталунския клуб", споделя Брондзети. /БГНЕС






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ