Ман Сити набелязаха Ето'о

Нападателят на Барселона Самуел Ето'о е попаднал в трансферния списък на Манчестър сити. Според последни слухове английският клуб е заинтересован от звездата на Барса.

 

Той има договор с каталунците до 2010-а, но се появиха спекулации, че е готов да напусне клуба това лято. Изявленията, че Барселона искат да привлекат футболиста на Валенсия Давид Вия също спомагат за ширещите се слухове за напускане на Ето'о.

 

Спекулира се с информацията, че от Ман Сити са приготвили 22 милиона евро за камерунския нападател. Английските ежедневници излязоха и с новините, че „гражданите" са готови да примамят Ето'о със 120 хиляди паунда седмична заплата.

 


След като пропадна сделката между Милан и Манчестър Сити за бразилската звезда Кака, от английския клуб отчаяно искат да привлекат класен и известен футболист в клуба.