Мамади Сидибе аут до Нова Година

снимка: БГНЕС

Нападателят на Стоук Сити Мамади Сидибе ще бъде извън игра до Нова Година, след като преглед със скенер показа, че играча има разтежение в коляното.

 

Диагнозата обаче е успокоение за шесфовете на "грънчарите", тъй като се смяташе, че футболистът е наранил коленни връзки при тежкото си падане по време на съботното нулево равенство с тима на Фулъм.

 

Сидибе премина втори скенер, който показа, че травмата не е толкова тежка и той ще се възстановява до началото на следващата година.