
снимка:
БГНЕС
Нападателят на Стоук Сити Мамади Сидибе ще бъде извън игра до Нова Година, след като преглед със скенер показа, че играча има разтежение в коляното.
Диагнозата обаче е успокоение за шесфовете на "грънчарите", тъй като се смяташе, че футболистът е наранил коленни връзки при тежкото си падане по време на съботното нулево равенство с тима на Фулъм.
Сидибе премина втори скенер, който показа, че травмата не е толкова тежка и той ще се възстановява до началото на следващата година.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ