
Днес Челси победиха доста убедително Арсенал с 4:1 на собствения им стадион "Емирейт". За тимът на Гус Хидинк това беше едно своеобразно доказване след като миналата седмица отпаднаха от Шампионската лига.
Флоран Малода заяви непосредствено след мача, че днешната победа на тима му над Артилеристите е доста показателна за класата на отбора, и че Челси са в състояние да финишират втори, като изместят Ливърпул от тази позиция.
"Смятам, че днес направихме един много добър мач. Не само резултата е задоволяващ. Играта ни също беше на много добро ниво. След като отбелязахме първия гол ситуацията беше доста критична, защото Арсенал можеха лесно да поправят нещата, но за щастие стигнахме и до втори гол благодарение на това, че продължихме да играем офанзивно."
"През цялото време се опитвахме да запазим контрол над играта и в крайна сметка успявахме да го правим. Сега, това, което трябва да направим до края на сезона е да вдигнем летвата и да е опитаме а финишираме втори. Ясно е, че няма да е лесно, тъй като Ливърпул играят много добре но нямаме какво да губим. Длъжни сме да го направим заради феновете си, и ако продължим да играем като днес, това няма да бъде никакъв проблем."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ