Малеш надви Вихрен в турнира на община Сандански

Футболистите на Малеш постигнаха победа във втория си мач от футболния турнир за купата на община Сандански срещу местния Вихрен с резултат 3:1, информира БТА.

Макар и доста уморени от контролния мач срещу Славия, игран ден преди това, възпитаниците на Пламен Мицански надиграха тотално колегите си от Вихрен и съвсем заслужено се поздравиха с победа.

Първия гол в срещата отбеляза Якимов от домакините в 30-та минута.. В 40-та минута Мартин Станков извиси топката над изградената стена на отбора на Вихрен и топката се спря в мрежата на Попов за 1:1.

В 44-та минута Атанас Атанасов бе повален вътре в наказателното поле на Вихрен от Вангел Стоянов и главният съдия Драган Стойков отсъди дузпа в полза на Малеш.

Точен от бялата точка бе Георги Жежев и резултатът стана 2:1 за Малеш.

След почивката отново по-добрия отбор на терена бе този на Малеш. Капитанът Атанас Атанасов бе неудържим и от левия фланг центрираше много удобни топки към колегите си.

Там неточни бяха Светослав Сакаджийски, Никола Мицански, Юли Колушев. В 78-ма минута Марин Георгиев изпълни отлично фаул, топката бе фалцова и вратаря на Вихрен я изпусна, при това положение стоящия наблизо Никола Мицански я изпрати в десния ъгъл за 3:1.