Макси Лопес мечтае: Бием Ювентус и след това преминавам в тима на "бианконерите"

галерия:

Футболистът на Катания Макси Лопес сподели, че ще е много щастлив, ако премине в тима на Ювентус, но преди това желае победа в срещата с "бианконерите", която ще се играе тази неделя.

 

"Това ще е много важен мач за мен. Погледнете таблицата с класирането и традициите на нашия съперник и ще разберете, че съм прав," заяви Лопес пред La Gazzetta dello Sport.

 

"Ако победим Ювентус, ще се почувствам наистина добре," продължи нападателят.


"В последните дни се говори, че "бианконерите" имат интерес към мен и това ме прави щастлив, защото е приятно такъв велик отбор да се интересува от теб," сподели Макси Лопес.

 

"Надявам се един ден да заиграя в отбор от класата на Ювентус," завърши Лопес.

 

Мачът между Катания и Ювентус ще се състои тази неделя от 21.45 часа българско време, а атаката на домакините ще бъде водена именно от Макси Лопес.