
Мениджърът на новия носител на Карлинг Къп Бирмингам- Алекс МакЛийш остана много доволен след спечеления трофей. Специалистът заяви, че неговите играчи са се борили много мъжки срещу Арсенал на финала на "Уембли", спечелен с 2:1 с попадение на Обафеми Мартинс в последната минута на мача.
"Това постижение е много сериозно, като се има предвид срещу кого играхме", заяви МакЛийш след края на срещата в Лондон. "Никой от специалистите не ни даваше шансове срещу Арсенал. Моите играчи обраче направиха титанично представяне и следваха моите указания перфектно".
"Имахме късмет да поведем в резултата. Знаехме, че ако успеем да задържим този резултат достатъчно дълго време, ще успеем да ги ударим след това на контраатаки. Изравнителното попадение малко притесни футболистите, които така или иначе не се бяха подредили добре в защита", каза още МакЛийш.
"Имахме нужда от малко късмет днес и го получихме", завърши МакЛийш.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ