
Късно снощи отборът на Рейнджърс бе на косъм да победи румънският Унирея в мач от груповата фаза на турнира Шампионска лига, след като Лий МакКълък изведе шотландците напред в резултата в 79'. По-малко от 10' по-късно обаче резервата на домакините Мариус Онофрас изтръгна успеха от ръцете на "сините" и донесе точка на своя тим.
"Разочарован съм, че ни изравниха толкова малко преди края", коментира голмайсторът на Рейнджърс МакКълък след срещата."Не умеем да задържаме топката достатъчно дълго и пропиляхме няколко шанса да решим спора още преди да ни изравнят."
Голът на Онофрас постави шансовете на Рейнджърс, за място в следващата фаза на турнира, под въпрос като възпитаниците на Уолтър Смит се нуждаят от две победи до края на груповия етап, ако искат да запазят надеждите си за място на 1/8-финалите живи.
"Допуснахме грешка. Дадохме топката много лесно на противника и си платихме за това. Всички сме виновни за случилото се, грешката не бе индивидуална, а колективна", довърши футболистът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ