
снимка:
БГНЕС
Наставникът на Волфсбург Феликс Магат e глобен от Дисциплинарната комисия на немската футболна централа с 10 000 евро за неприлично поведение в мача на Волфсбург срещу Щутгарт, загубен с 1:4, съобщават немски медии.
На почивката на срещата Магат поиска обяснение от рефера за спорни отсъждания и сега ще трябва да си плати за необмисленото си поведение.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ