Магат отправи критики към своите предшественици във Волфсбург

галерия:

снимка: БТА

Старши треньорът на Волфсбург Феликс Магат отправи критики към своите предшественици в клуба. Магат, който изведе Волсбург до титлата в Германия през 2009-та година, пое Шалке 04, но през март тази година се завърна при "вълците".

 

Треньорът заяви, че "здравите структури в тима излишно са били нарушени" от наставниците след него, но не спомена имена.

 

След Магат Волфсбург бе воден от Армин Фе (юли 2009-януари 2010), Лоренц-Гюнтер Кьостнер (януари 2010-юни 2010), Стив Макларън (юли 2010-февруари 2011) и Пиер Литбарски (февруари-март 2011), предаде БТА.

 

"Виждам, че тяхното желание е било да направят промени в една иначе успешна структура. Не разбирам защо е нужно това. Това, което липсва, е обединението в отбора. Това е много важно
за успеха", каза 59-годишният специалист.

 

Волфсбург заема 16-то място в Бундеслигата, на 4-то точки от 15-то място, което гарантира оставане на тима в елита. Феликс Магат е убеден, че отбора няма да отпадне във Втора дивизия.

 

Можете да гледате финала на Шампионската лига на живо от ВИП ложата.


PokerStars дава безплатна възможност да спечелите пътуване за вас и вашите приятели до спортно събитие по избор до всяка точка на света сGame of Your Life.