Магат иска победа срещу Щутгарт

снимка: welt.de

Мениджърът на Волфсбург, Феликс Магат определи еднозначно очакванията си от предстоящия двубой срещу ПФК Щутгарт с думите "Трябва да победим."

 

В момента "Вълците" са девети, само на точка пред Щутгарт. Те има три загуби от последните си пет мача. Ако отборът продължи със слабата си серия, може да каже "Чао" на мечтите си за гарантирано място в Европа през следващият сезон.

 

"Нуждаем се от повече точки за да съхраним амбициите си", каза Магат. 

 

Колкото до противниковия тим, специалистът заяви, че е очаквал по-добра позиция от "швабите" и върна лентата година и половина назад, когато тимът на Армин Фе беше горд притежател на титлата.