
Треньорът на Наполи Валтер Мадзари заяви след равенството 2:2 с Рома, че тима му е заслужавал да спечели мача. Домакините от Неапол губеха с 2:0 в 65-та минута, но с голове на Денис и Хамшик от дузпа в последната минута, стигнаха до точката.
"Аз мисля, че ние загубихме две точки защото имахме много положения за гол. Трябваше да сме по-безмилостни," заяви Мадзари пред Sky Sports.
Това е пети пореден двубой за Наполи без победа и въпреки това тима заема 4-то място в класирането.
"Имахме много шансове и в предишните двубои, но изглежда сега сме в някакъв тъмен период и не можем да реализираме възможностите си и затова страдаме."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ