Мадзари: Наполи трябваше да вземе трите точки от Рома

галерия:

Треньорът на Наполи Валтер Мадзари заяви след равенството 2:2 с Рома, че тима му е заслужавал да спечели мача. Домакините от Неапол губеха с 2:0 в 65-та минута, но с голове на Денис и Хамшик от дузпа в последната минута, стигнаха до точката.

 

"Аз мисля, че ние загубихме две точки защото имахме много положения за гол. Трябваше да сме по-безмилостни," заяви Мадзари пред Sky Sports.

 

Това е пети пореден двубой за Наполи без победа и въпреки това тима заема 4-то място в класирането.

 

"Имахме много шансове и в предишните двубои, но изглежда сега сме в някакъв тъмен период и не можем да реализираме възможностите си и затова страдаме."