Мачовете от "Ролан Гарос" на 3D в София

галерия:

Любителите на тениса в София гледат тазгодишното издание на "Ролан Гарос" на 3D плазма на базата на ТК Левски благодарение на съвместна инициатива на "Панасоник", "Евроспорт" и "Ориндж".

Участие има и френската федерация по тенис.

 

"Свидетели сме на епохално събитие" - заяви Константин Каранов, представител за България на "Панасоник".

 

Усещането да гледаш тенис в триизмерен формат е уникално, коментираха присъстващите.

Всички мераклии да видят мачовете от Париж бяха "въоръжени" с 3D очила, които позволяват оптимално качествена картина.