
Любителите на тениса в София гледат тазгодишното издание на "Ролан Гарос" на 3D плазма на базата на ТК Левски благодарение на съвместна инициатива на "Панасоник", "Евроспорт" и "Ориндж".
Участие има и френската федерация по тенис.
"Свидетели сме на епохално събитие" - заяви Константин Каранов, представител за България на "Панасоник".
Усещането да гледаш тенис в триизмерен формат е уникално, коментираха присъстващите.
Всички мераклии да видят мачовете от Париж бяха "въоръжени" с 3D очила, които позволяват оптимално качествена картина.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ