Люта битка между Милан и Интер остави дербито на Милано без победител (ВИДЕО)

Дербито на Милано между Милан и Интер отново предложи страхотни емоции. 165-ата битка между двата отбора завърши без победител - 2:2.

Въпреки че Интер владееше топката и контролираше събитията Милан стигна първи до гол. Гениални действия от страна на Сусо с перфектен завършващ удар матира защитата на "нерадзурите" и вратаря Самир Ханданович.

През второто полувреме Милан изглеждаше като прероден. Нападаше повече и по всичко личеше, че ще вкарат втори гол. Противно на логиката обаче Интер изравни след феноменален шут на Кандрева. Пет минути по-късно отново Сусо направи защитата смешна и заби топката за 2:1. В последните секунди Иван Перешич вдигна трибуните на крака, след като изравни резултата.

Милан се изравни с Рома на второто място и с 26 точки, като остават на 7 от лидера Ювентус. Интер е на 9-а позиция със 18 точки.