
Наставникът на българския шампион ЦСКА Любослав Пенев бе оптимистично настроен по време на днешната пресконференция преди мача на "червените" с Пирин утре.
"Ще търсим максималното във всеки мач. Гледал съм всички срещи на Пирин, както и тази за купата. Нормално е да имат претенции за победа. Всеки има такива срещу нас", обясни наставникът на "армейците".
Пенев разкритикува представянето на своите в предния кръг срещу Миньор в Перник и изказа надежди, че футболистите в червено ще покажат класата, която показват на тренировки.
"На тренировките виждам много момчета, които се раздавт и играят, а като излязат на терена и не могат да намерят себе си", обясни Пенев.
Старши-треньорът на ЦСКА, също така, увери феновете, че "червените" ще играят за победа утре срещу Пирин - така както са играли и до сега през пролетния полусезон.
"Ние винаги играем за трите точки. Имаме крайни цели, които преследваме във всеки мач. Настройваме се спрямо противника. Днес ще мислим за Пирин, утре за Вихрен и така до края. Не ни интересува на колко точки зад нас са Левски. Ние мислим за Европа и за добро представяне в евротурнирите", продължи Любо Пенев.
Наставникът на "червените" допълни, че всеки футболист от дублиращия тим на ЦСКА има шанс за титулярно място но трябва да го заслужи. Успоредно с това Пенев намекна, че ще търси футболисти предимно в чужбина. тъй като българските таланти не са достатъчно за амбициите на ЦСКА.
За финал старши-треньорът на "армейците" сподели, че възнамерява да гледа днешното дерби между Литекс и Левски, тъй като точките в него са решаващи за борбата за титлата.
Утре в 19:00 шампионите от ЦСКА посрещат Пирин на стадион Българска армия в столицата.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ