Любо Минчев: Вкарахме прекалено малко и затова загубихме

снимка: SPORTA.BG

Наставникът на Лукойл Академик Любомир Минчев заяви, че основната причина за днешната загуба на неговия тим от Динамо (Москва) е слабата резултатност в атаката. Ето какво сподели Минчев веднага след мача пред камерите на БНТ Сат:

 

"Не съм доволен от факта, че в последните пет минути вместо да намалим разликата, тя стана двойна - най-вече поради наши грешки. Това се казва безхаберие. Радвам се, че Николай Върбанов се включи добре.

 

Съжалявам, че не можахме да бъдем равностойни на Динамо за по-дълго време. Основната причина за загубата е, че вкарахме прекалено малко точки - само 62. Пропуснахме много наказателни удари, както и изстрели от тройката".