
Предвидената за 31 януари контрола с Любимец пропада заради отказ на втородивизионния тим, съобщи официалният сайн на "смърфовете".
„Обади ми се Коце Костадинов и ми заяви, че няма как да играем с тях, защото имат промяна в програмата и по същото време ще ходят на лагер. При този вариант ще търсим друг съперник за тази дата", заяви спортно-техническият директор на клуба Николай Курбанов.
Вече е уточнено, че приятелският двубой срещу Берое ще се играе на 23 януари в Пловдив и тогава феновете на „черно-белите" ще могат да видят в игра своите любимци.
Днешните две тренировки в Сандански протекоха нормално, като все още на облекчен режим се подготвят Веселин Марчев, Людмил Николов, Дани Кики, Георги Данов и Анатоли Тодоров.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ