
В ЛУКОЙЛ Академик са изключително доволни от работата, която Георги Младенов свърши в края на миналия сезон и от извоюваната 19-а титла в историята на клуба. С подписването на договор за 1 плюс 1 години с наставника, от клуба продължават по пътя, по който поеха с изграждането на млад и перспективен отбор, който ще се бори за спечелването на 8 поредна титла у нас, както и за връщането на Купата на България отново във витрината на тима.
"Амбицирани сме догодина да се върнем в Европа още по-силни отпреди. Поемаме по този път и вярваме, че той е правилен и с Георги Младенов начело ще успеем в начинанието", обяви изпълнителният директор Сашо Везенков.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ