
Сърбинът Ненад Чанак повече няма да е част от състава на баскетболните шампиони Лукойл Академик.
Решението бе взето трудно от ръководството на "студентите". Клубът продължава с политиката си на подмладяване на отбора. Баскетболистите на Лукойл Академик ще имат договори и за сезон 2009/10 с цел изграждане на ядро от ключови играчи, които да допринесат за постигането на поставените цели на тима. В следващите дни ще бъде обявено и новото попълнение на тима, което ще играе на позиция "4".
От днес отборът на Лукойл е в почивка. Ристе Стефанов и Лиймайър Голдуайър се прибраха по родните си места, а Антъни Ейкинс остана в България. Любо Минчев събира баскетболистите на 27 декември, за да се стартира подготовката за мачовете срещу УНИКС (Казан) и Динамо (Москва) в Юрокъп и срещите от Националната лига.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ