
Отборът се подмладява като ще гради ядро от български баскетболисти.
Шампионът Лукойл Академик ще пропусне този сезон в европейската надпревара Юрокъп, съобщават на официалния сайт на отбора от Правец. Решението на клуба е стратегическо, с цел през тази година да се подмлади отбора и да се изгради ядро от млади играчи, с които отборът да се върне в Юрокъп. Конкуренцията в турнира е такава, че предвид стратегията, която отборът ще развива, е по-добре участието през този сезон да бъде пропуснато.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ