
Настоящият нападател на Ювентус Лука Тони нападна бившия си треньор в германския Байерн Мюнхен Луис ван Гаал.
„Той е напълно луд. Не знае как да третира футболистите си. Той и Феликс Магат са от друго поколение и не знаят как в настоящия по-модерен свят да се справят с футболистите. Съвременните играчи имат нужда от комуникация с треньора си, но такава с Ван Гаал е невъзможна. Той прави каквото си поиска без да се съобразява с никого," заяви Тони.
„Спомням си една случка, когато станах по-рано от закуската на отбора. Аз съм италианец и пия само кафе, а той мина зад мен и ми се развика. Обясни ми, че ако не следвам неговите правила е по-добре да напусна. Това не е нормално поведение," заяви още той.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ