
Звездата на бразилския национален отбор Луиш Фабиано, който се отчете с гол за класическата победа на „селесао" срещу Чили снощи, усеща подобрение в играта на петкратния световен шампион и очаква с нетърпение срещата с Холандия на 1/4-финалите на Мондиала.
„Тимът направи поредната си крачка напред в ЮАР", заяви след успеха Фабиано. „Увеличихме владението на топката в хода на мача, създадохме редица опасни положения и бяхме ефективни в атака".
„Какво ни очаква в следващия мач с Холандия? Открихме, че можем да играем на изключително високо ниво. Ако не позолим спад в играта и продължаваме да сме единни, можем да стигнем много, много далеч. Не се страхуваме от никого и с нетърпение чакаме новото предизвикателство".
На завършек Фабиано сподели и няколко думи за клубното си бъдеще и интереса на италианския гранд Милан:
„Не съм получил конкретно предложение от Милан до момента. Харесвам футбола в Серия А, но ще реша къде да продължа кариерата си след Световното".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ