
снимка:
fcbayern.t-home.de
Треньорът на Байерн Мюнхен Луис ван Гаал бе много доволен от представянето на неговия тим при победата с 4:1 над Айнтрахт Франкфурт. Според холандеца това е бил най-добрия мач на „баварците" през настоящия сезон.
"Мисля, че изиграхме най-добрия си мач за сезона, Айнтрахт се защитава много добре и беше много трудно за нас. Въпреки това обаче създадохме доста положения за гол.
"Но най-хубавото нещо, което видях тази вечер, бе старанието и страстта в играта на футболистите. Феновете също забелязаха това. Щастлив съм защото мисля, че сме на прав път. На три точки сме от третото място, което е минимума за нас."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ