Луис Суарес с първи голове за Барселона

Вторият тим на Барселона разгроми с 6:0 юношеския национален отбор на Индонезия в приятелска среща, а звездното попълнение на "лос кулес" за лятото Луис Суарес реализира първите си два гола със синьо-червената фланелка.

Суарес, който няма право да играе в официални мачове на Барса до края на следващия месец, изигра пълни 90 минути в контролата и отбеляза две от попаденията.

Дебютът си за Барса Суарес записа срещу мексиканския Леон в двубой за трофея Жоан Гампер през август, но тогава бившият нападател на Ливърпул не успя да зарадва "Камп Ноу" с попадение.

Веднъж се разписа и белгийският централен бранител Томас Вермален, който изигра първите си минути за Барселона, макар и в двубой за втория тим.

Луис Суарес се разписа по веднъж в двете полувреме на срещата, като първо уругваецът отбеляза след премерен изстрел с левия крак, а след почивката реализира отново с левачката, намирайки отново един от ъглите зад младия индонезийски вратар.