Луис Саха извън игра за още един месец

снимка: БГНЕС

Нападателят на Евертън Луис Саха няма да може да играе още едим месец. Това стана ясно, след като премина скенер, на който се видя, че контузията му в ахилесовото сухожилие не е възстановена.

 

Французинът не е играл за тима си от края на ноември, когато Евертън победи Тотнъм с 1:0. Проблемът с контузените нападатели при "карамелите" става още по-голям, след като Якубу, Джеймс Воън и Виктор Аничебе също не са на разположение на мениджъра на тима Дейвид Мойс.