Луис Переа преподписа с Атлетико Мадрид

галерия:

Защитникът на Атлетико Мадрид Луис Переа удължи договора с клуба за още една година, съобщава официалният сайт на тима. Така колумбийският национал ще остане на „Висенте Калдерон" до лятото на 2012г.

 

Сегашният му контракт изтичаше в края на сезона, но от ръководството на „дюшекчиите" са му предложили нов и той се е съгласил. 31-годишният футболист премина от Бока Хуниорс в Атлетико през 2004г. Оттогава той е изиграл над 250 мача за тима от Мадрид.