Лудогорец и Витоша спретнаха феноменално шоу на "Лудогорец Арена"

Отборите на Лудогорец и Витоша (Бистрица) направиха страхотно шоу помежду си в приятелска среща, която се изигра на стадион „Лудогорец Арена", започнала малко след като министър-председателят Бойко Борисов и собственикът на шампионите Кирил Домусчиев откриха новата спортна база на отбора - „Гнездо на орли". Двата отбора отбелязаха общо 12 гола, а 8 от тях бяха делу на Домусчиев и Борисов. В крайна сметка, двубоят между двата състава завърши наравно, а капитаните на двата отбора се отчетоха с по 4 попадения.

Двубоят между двете селекции започна леко мудно, но в 22-ата минута Лудогорец получи шанс да изпълни дузпа. Зад топката застана капитанът в тази среща Кирил Домусчиев, който хладнокръвно реализира - 0:1 8 минути по-късно обаче Бойко Борисов също се отчете с гол от дузпа, а в 35-ата минута националът Станислав Манолев донесе аванс на Витоша - 1:2.

Все пак добрата игра на Лудогорец даде резултат и Домусчиеев отбеляза втория си гол в срещата за 2:2 в 45-ата минута, но Борисов даде нов аванс за своя тим след нова дузпа - 2:3. Празникът на стадиона стана пълен, след като Лудогорец изравни за 3:3, а собственикът Домусчиев реализира своя хеттрик в двубоя.

Кишада изведе отново домакините напред в 61-ата минута, но в ответната атака нов страхотен удар на Борисов завърши с гол - 4:4. Също така той даде аванс на своите в 72-ата минута и изпревари по голове собственикът на домакините - 4:5 и 4 гола за Борисов. Домусчиев обаче не остана длъжен на министър-председателя и на свой ред отбеляза 40ото си попадение. Даниел Шмедин пък направи 5:6 в полза на Борисов и компания в 78-ата минута. Двубоят отиваше към победа за Витоша, но тогава Емил Гъргоров успя да изравни в последните секунди на срещата и двубоят завърши при резултат 6:6.