Льов: Бяхме разсеяни и Австралия ни наказа

галерия:

снимка: Reuters

Старши-треньорът на Германия Йоаким Льов заяви след контролата с Австралия, че загубата на немците се дължи на отпускане от страна на Бундестима. Гомес откри резултата за домакините през първото полувреме, но гостите стигнаха до успеха с попадения на  Дейвид Карни и Люк Уилшър от дузпа след почивката.

 

"През първата част контролирахме играта и развитието на срещата, но след това бяхме много разсеяни и австралийците ни изненадаха с двата гола, които в крайна сметка им донесоха победата," заяви Льов.

 

"Подобни мачове, особено срещу физически здрави съперници като австралийците, обаче са важни, особено за израстването на младите играчи," каза още селекционерът на Бундестима.