Локомотив София победи Академик с 3:1

снимка: БГНЕС

Отборът на Локомотив София победи втородивизионния Академик 1947 с 3:1 в контролна среща, играна днес в Банско.

 

Два гола за "железничарите" отбеляза Христо Златински в 6-та и 43-та минута от дузпа, а третото попадение бе дело на Иво Димитров в 16-та минута.

 

Почетното попадение за Академик вкара ветеранът Димитър Георгиев - Шустера.

 

Следващата проверка на Локомотив е в събота срещу Пирин (Благоевград).