
снимка:
БГНЕС
Отборът на Локомотив София победи втородивизионния Академик 1947 с 3:1 в контролна среща, играна днес в Банско.
Два гола за "железничарите" отбеляза Христо Златински в 6-та и 43-та минута от дузпа, а третото попадение бе дело на Иво Димитров в 16-та минута.
Почетното попадение за Академик вкара ветеранът Димитър Георгиев - Шустера.
Следващата проверка на Локомотив е в събота срещу Пирин (Благоевград).






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ