Локомотив (Пд) с нулево реми срещу отбора на Цветан Генков

снимка: lokomotivpd.com

Локомотив (Пловдив) завърши 0:0 срещу Висла (Краков) в последната си контрола от лагера в Белек (Турция).

Пловдивчани бяха равностойни на елитния полски отбор, като дори през първото полувреме имаха по-добри положения за гол.

За Висла титуляр започна българският нападател Цветан Генков, който игра само през първото полувреме.

Локомотив започна плахо, но постепенно доби увереност и към края на първата част бе близо до гол, но пропуски направиха Георги Стефанов, Даниел Георгиев и Христо Златински.

През втората част интересните положения пред двете врати почти липсваха и логично срещата завърши без гол.

Това бе последният мач на пловдивското Локо в Турция. Утре тимът се прибира в България, като балансът е победа, равен и две загуби, посочва БТА.