Локомотив (Пд) излиза за задължителна победа над Монтана

галерия:

снимка: lokomotivpd.com

Завърналият се в първия отбор на Локомотив (Пд) бразилец Том почти сигурно ще остане резерва за мача с Монтана днес. Вместо него Христо Бонев ще пусне в центъра на терена унгареца Габор Ерош.

 

Домакините ще търсят задължителна победа срещу Монтана. Последният мач между тези отбори на Лаута завърши изненадващо - 4:2 за гостите.

 

- Тази загуба още ни огорчава. Футболистите ще дадат 100% от своите възможности, за да могат да победят днес - каза Христо Бонев.

 

СХЕМИТЕ

 

Локо (Пд) ще играе в 4-4-2. Заради контузията на Самир Бенжелюн като ляв бек ще се появи Мартин Кавдански. Треньорът на Монтана Атанас Джамбазки отново ще заложи на схема с двама нападатели.

 

КОНТУЗЕНИТЕ

 

Домакините ще бъдат без Самир Бенжелюн, Красен Трифонов и Ангел Йошев. В Монтана няма контузени футболисти.

 

В ПРЕДИШНИЯ КРЪГ

 

Локо (Пд) загуби с 1:2 от Славия на Овча купел. Монтана победи с 3:0 Пирин като домакин.