Локомотив обяви програмата си до столичното дерби със Славия

снимка: lokomotivsofia.bg

Спортно техническото ръководство на Локомотив (София) обяви програмата на тима до столичното дерби със Славия. Двубоят е в петък (16 август) от 18:00 часа, когато "железничарите" гостуват на съперника си на едноименния му стадион в кв. "Овча купел".

Единствено утрешното занимание на отбора на стадиона в квартал "Надежда" е отворено за журналисти и фенове, след което старши треньорът Стефан Генов ще заведе групата си на лагер в комплекс край София.

Добрата новина за старши треньора Стефан Генов обаче е доброто състояние на вратаря Валентин Галев, който се размина със сериозна контузия от мача с Черноморец.

Вратарят се сблъска много здраво с нападателя на Черноморец Карлос Фонсека и беше изнесен на носилка от терена в 69-ата минута по време на шампионатния мач в понеделник вечер между столичани и бургазлии и беше откаран спешно в болница с разцепена глава.

След направените медицински изследвания в "Пирогов" е установено, че Вальо Галев няма сътресение на мозъка или други сериозни травми. Наложило се е да бъде извършена процедура по затваряне на раната. Медиците са препоръчали на футболиста 10-дневна почивка.