Локо (Сф) загуби от сърби

Локомотив /София/ загуби с минималното 0:1 в контролна среща по футбол от ОФК Београд - 9-ти във временното класиране на сръбското футболно първенство.

В 25-та минута капитанът и полузащитник на белградския отбор Неманя Николич от около двадесет метра с отличен удар с левия крак изпрати топката неспасяемо в мрежата на Валентин Галев - 1:0 за ОФК Београд.

Локомотив бе близко до гола в 54-та минута - след двойно подаване между бразилеца Том и Крум Бибишков последният бе изведен на голова позиция, но след удара му топката мина близо до десния стълб и излезе в аут.

В 67-та минута Валентин Галев спъна сръбски футболист в наказателното поле и бе отсъдена дузпа. Зад бялата точка застана Ивица Йованович, но Валентин Галев се реваншира и спаси удара на сръбския футболист.

В 75-та минута удар на Александър Дюлгеров прати топката на сантиметри над напречната греда.

В 88-та минута Димитър Илиев пропусна чисто положение, за да изравни резултата, след като от няколко метра стреля покрай десния стълб.