Локо (Сф) се наложи минимално над казахстанци

Локомотив (София) се наложи с 1:0 над казахстанския Ордабаси в контролна среща, която се игра на лагера на отбора в Турция.

Единственото попадение вкара нападателят Димитър Илиев, който реализира в последната ситуация. Казахстанците завършиха на 6-о място в местното първенство, но първото полувреме направиха скучно 0:0 с българския си противник и без особени положения пред двете врати.

Втората част не се различаваше особено. В 49-ата минута Марко Ранджелович улучи горната греда, след като топката се върна при него след изпълнение на Маркиньос от фаул и изпусната от вратаря топка.

В средата на второто полувреме казахстанците пренесоха играта пред вратата на Локомотив, но освен няколко мелета, нищо друго не се случи.

В последните пет минути и двата отбора имаха по една добра възможност, като за Локомотив пропусна Джиби Якасонго.