Локо (Сф) и Хасково размениха по попадение

Отборите на Локомотив /София/ и Хасково завършиха 1:1 в контролна среща по футбол, играна в град Сандански. И двата гола паднаха още в самото начало на мача.

В 37-та секунда полузащитникът на софийския отбор Владислав Романов бе изведен сам срещу вратаря на хасковци Кирил Акалски и го прехвърли технично - 1:0 за Локомотив /София/.

В 4-та минута нападателят на хасковци Димитър Алексиев с удар от границата на наказателното поле изравни резултата - 1:1.

В 38-та минута голмайсторът Димитър Алексиев получи втори жълт и съответно червен картон от съдията Ивайло Стоянов и бе сменен от Григор Долапчиев, бивш играч на ЦСКА, за когото това е неофициален дебют за хасковския отбор.

Второто полувреме ще се запомни най-вече с влизането на терена на старши треньора на Хасково Емил Велев, който в 79-та минута протестира срещу грубо нарушение на столичани и навлезе на терена.

По взаимна договорка на старши треньорите на двата отбора - Димитър Васев на Локомотив /София/ и Емил Велев на Хасково, бяха направени неограничен брой смени.