Локо (Пд) - Сливен откриват пролетния полусезон в "А" група

Локомотив (Пловдив) - Сливен ще бъде първата среща от пролетния полусезон на "А" група. Мачът ще се играе на 6 март (петък) от 15:30 часа.

 

ПРОГРАМА НА 16-ИЯ КРЪГ В "А" ГРУПА:

 

Локомотив Пд - Сливен 15:30 ч. (06.03. петък)


Локомотив Мз - Спартак Вн 13:00 ч. (07.3.2009 събота)


Беласица - ЦСКА 15:30 ч. (07.3.2009 събота)


Черноморец - Ботев Пд 19:00 ч. (07.3.2009 събота)


Черно море - Пирин (08.3.2009 неделя)


Локомотив Сф - Миньор Пк 13:00 ч. (08.3.2009 неделя)


Левски - Вихрен 19:30 ч. (08.3.2009 неделя)


Литекс - Славия 19:00 ч. (09.3.2009 понеделник)

 

Пълната програма за пролетния полусезон може да видите ТУК!