
снимка:
lokomotivmezdra.com
Ръководството на Локомотив Мездра уреди две контроли по време на паузата в шампионата, съобщи официалният сайт на клуба.
В сряда "железничарите" играят срещу аматьорския национален отбор на базата на НСА.
В събота пък мездренчани ще сверят часовниците си със Славия София. Мачът ще се играе на стадиона в "Овча купел".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ