Локо Мездра уреди две контроли за другата седмица

снимка: lokomotivmezdra.com

Ръководството на Локомотив Мездра уреди две контроли по време на паузата в шампионата, съобщи официалният сайт на клуба.

 

В сряда "железничарите" играят срещу аматьорския национален отбор на базата на НСА.

 

В събота пък мездренчани ще сверят часовниците си със Славия София. Мачът ще се играе на стадиона в "Овча купел".