Локо (ГО) наказа Берое под Аязмото и зарадва Пирин

снимка: sport-vt.com

Локо (ГО) победи с 3:2 Берое като гост в първи мач от група "Б" на втората осмица в Първа лига. Домакините трябваше обаче да играят почти цял мач с човек по-малко

В 21-ата минута на двубоя Иво Иванов от Берое получи червен картон. Само минута трябваше на Локо, за да излезе напред в резултата. Кифуети вкара, а в 26-ата минута Фунду удвои.

През второто полувреме Влади Узунов в 62-ата минута направи класическа преднината на Локо.

Въпреки че бяха с човек по-малко заралии не се предадоха и Жуниор Мапуку вкара в 65-ата минута. Той закова още един гол в 73-ата минута, но на Берое не им стигнаха сили за хикс.

Така Берое остава на второто място в групата с 35 точки, което е на две от лидера Пирин, който вчера победи Нефтохимик с 2:1.