Ливърпул се провали и във втория мач на Юрген Клоп (ВИДЕО)

Ливърпул не успя да победи и във втория мач на Юрген Клоп начело на отбора от "Анфийлд". В среща от 3-ия кръг на Лига Европа мърсисайдци завършиха наравно 1:1 с руския Рубин, където се подвизава българския халф Благой Георгиев.

Гостите от Казан започнаха отлично срещата и откриха резултата с гол на Марко Девич, а Благой Георгиев имаше прекрасна възможност да удвои аванса, но Симон Миньоле спаси.

В 35-ата минута капитанът на Рубин Олег Кузмин получи червен картон, а след изпълнението на свободния удар Благой Георгиев неволно отклони топката към Емре Джан, който изравни резултата.

През второто полувреме Ливърпул имаше пълно превъзходство, но така и не успя да стигне до втори гол и записа трето поред равенство 1:1 в Лига Европа.

Ливърпул е на второ място във втора група с три точки, а лидер е Сион със седем. В следващия кръг червените гостуват на Рубин.

Liverpool 1 : 1 Rubin Kazan - Full Highlightsby Football--Live