Ливърпул с втора победа в контролите, Чарли Адам с първи гол за "мърсисайдци" (видео)

Отборът на Ливърпул постигна победа над сборния отбор на Малайзия с 6:3 във втората си контрола от предсезонната подготовка в Азия.

Първият си гол с екипа на „мърсисайдци" отбеляза новото попълнение Чарли Адам, който се разписа в 27-та минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу нападателя Андрю Керъл.

Другите попадения за Ливърпул отбелязаха Макси Родригес и Давивид Н'Гог, които се разписаха на два пъти, а един гол в последната минута добави Дирк Кайт. За сборния отбор на Малайзия точни бяха Рахим и на два пъти Сали.

Най-висока оценка за Ливърпул заслужава полузащитникът Чарли Адам, който не спираше да тормози противниковата отбрана с добри центрирания и хубави пасове към нападателите.

Следващата контрола на „мърсисайдци" е на 23 юли, когато техен противник ще бъде отборът на Хъл Сити.