
снимка:
БГНЕС
Отборът на Литекс се събра на лагер преди дербито с Левски, което е в събота на стадион "Георги Аспарухов", съобщи сайтът на "оранжевите".
След сутрешната тренировка в четвъртък тимът отседна в ловното стопанство "Бялка", където ще преспи една нощ. В петък Литекс пътува за София.
В отбора има дребни кадрови проблеми, но Станимир Стоилов и асистентите му се надяват те да бъдат решени до дербито със "сините".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ