Литекс се събра на лагер преди дербито с Левски

снимка: БГНЕС

Отборът на Литекс се събра на лагер преди дербито с Левски, което е в събота на стадион "Георги Аспарухов", съобщи сайтът на "оранжевите".

 

След сутрешната тренировка в четвъртък тимът отседна в ловното стопанство "Бялка", където ще преспи една нощ. В петък Литекс пътува за София.

 

В отбора има дребни кадрови проблеми, но Станимир Стоилов и асистентите му се надяват те да бъдат решени до дербито със "сините".